SKLEP

Udostępnij na:

 

MARKA CRAZY MOUNTAINS JEST POCHODNĄ MOICH 30 LETNICH DOŚWIADCZEŃ W GÓRACH MAŁYCH I TYCH WIĘKSZYCH ORAZ RIPOSTĄ NA KOMENTARZE TYPU „ …  TRZEBA BYĆ SZALONYM ŻEBY TAK SIĘ MĘCZYĆ W TYCH GÓRACH ”

Teraz część tego szaleństwa przelewamy na “papier” i autorskie projekty, które będą pojawiać się w tutaj. Możecie uszczknąć trochę tego szaleństwa dla siebie ?

Zapraszam do sklepu / WERSJA POLSKA: CrazyMountains.eu

Welcome to Store / ENGLISH VERSION: CrazyMountains.eu/eng/

Do zobaczenia w górach !!!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

ZAPRASZAMY DO SKLEPU !!!

O Stronie – Taternik.eu

Strona zbiera ciekawe i jak najbardziej stronnicze w ocenie przejścia :-), graniówki i wyrypy skiturowe, freeridowe w Tatrach i nie tylko. Zachęcam do przesyłania i dzielenia się ciekawymi przejściami, toposami, zdjęciami lub filmami. Materiały mogą służyć wyłącznie jako inspiracja w planowaniu wycieczek taternickich. Jak wiadomo wspinaczka w górach jest sportem obarczonym ryzykiem utraty zdrowia lub życia, za co nie odpowiadam. Pamiętaj - działaj z głową, lepiej zaliczyć o jeden wycof więcej niż przejść do historii w postaci zapisków na stronie Topr-u. W wolnej chwili (która niestety nadarza się coraz rzadziej :-)) postaram się wrzucić trochę materiałów z domowego archiwum, w kolejce czeka ok. 200 ciekawych przejść z rodzimego tatrzańskiego ogródka.

Szukaj

Instagram
Kanał YouTube