Szczyrbski Szczyt (2385m.)- Zachodnia ściana freeride

Udostępnij na:

Szczyrbski Szczyt (2 385m.) z Doliny Młynickiej okolice Capiego Stawu.

Opis: Z parkingu w Szczyrbskim Plesie, za znakami żółtymi w głąb doliny Młynickiej. Zjazd ze Szczyrbskiego Szczytu można połączyć z wejściem i zjazdem z Furkotu, zaliczając drugi zjazd do doliny Furkotnej – dzięki czemu robimy piękną pętle i zaliczamy dwa piękne zjazdy.

Zejście: Z doliny Furkotnej podchodzimy do nartostrady na Solisku, dzięki czemu możemy przy małym stanie śniegu( zwłaszcza na wiosnę !!!)  zjechać prawie do samego auta.

Szczyrbski Szczyt (1)

Szczyrbski Szczyt (2)Podejście

Szczyrbski Szczyt (3)Na grani

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

ZAPRASZAMY DO SKLEPU !!!

O Stronie – Taternik.eu

Strona zbiera ciekawe i jak najbardziej stronnicze w ocenie przejścia :-), graniówki i wyrypy skiturowe, freeridowe w Tatrach i nie tylko. Zachęcam do przesyłania i dzielenia się ciekawymi przejściami, toposami, zdjęciami lub filmami. Materiały mogą służyć wyłącznie jako inspiracja w planowaniu wycieczek taternickich. Jak wiadomo wspinaczka w górach jest sportem obarczonym ryzykiem utraty zdrowia lub życia, za co nie odpowiadam. Pamiętaj - działaj z głową, lepiej zaliczyć o jeden wycof więcej niż przejść do historii w postaci zapisków na stronie Topr-u. W wolnej chwili (która niestety nadarza się coraz rzadziej :-)) postaram się wrzucić trochę materiałów z domowego archiwum, w kolejce czeka ok. 200 ciekawych przejść z rodzimego tatrzańskiego ogródka.

Szukaj

Instagram
Kanał YouTube