Jak umieścić wpis?

Udostępnij na:

Chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami, doświadczeniem, materiałami foto/video ze wspinaczki lub wypadu narciarskiego? Prześlij mejla ze swoim imieniem oraz mejlem zwrotnym – otrzymasz swoje imienne, chronione hasłem konto i nieograniczone możliwości publikacji.

Format Wpisu:

 1. Tytuł – powinien zawierać nazwę szczytu/ściany oraz nazwę drogi + w przypadku wspinaczek wycenę trudności w nawiasie
 2. Sprzęt – jeżeli masz jakieś specjalne uwagi umieść je pod tym hasłem.
 3. Podejście
 4. Zejście
 5. Opis drogi
 6. Materiały dodatkowe (schemat, mapa, foto, video)
 7. Za pierwszym razem rzuć również okiem na regulamin, aby uniknąć bałaganu…

Wpis w taternik.eu

Regulamin

I. Definicje

 1. Administrator – Właściciel strony taternik.eu
  2. Strona – Strona internetowa http://taternik.eu
  3. Użytkownik – Osoba zamieszczająca Wpis na stronie.
  4. Wpis – Informacja obejmująca opis przejścia/wspinaczki/wycieczki skialpinistycznej oraz materiały multimedialne (fotografie, plik video)

II. Publikacja Wpisów – prawa i zobowiązania

 1. Użytkownik otrzymuje dostęp w postaci osobistego konta założonego przez Administratora, na podstawie danych dostarczonych przez Użytkownika.
 2. Administrator wymaga, aby Wpis Użytkownika zawierał przynajmniej jedno zdjęcie. W przypadku braku wymaganych zdjęć, publikacja oferty Użytkownika może zostać wstrzymana do czasu ich dodania.
 3. Strona jest moderowana dlatego publikacja Wpisu nastąpi dopiero po sprawdzeniu i akceptacji przez Administratora.
 4. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany opisu oraz tytułu wpisu.
 5. Dodany Wpis musi znajdować się w odpowiedniej kategorii i podkategorii do treści wpisu.
 6. Administrator ma prawo do edycji użytkowania dodanych zdjęć.
 7. Do strony taternik.eu nie będą dodawane Wpisy sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, związane z pornografią, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, oraz o treściach wulgarnych, faszystowskich, propagujących przemoc, itp.
 8. Istnieje możliwość sugerowania nowych podkategorii, informacje te prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy info(at)taternik.eu.
 9. Użytkownik przyjmuje na siebie całą odpowiedzialność za treść i rzetelność dodanego Wpisu.
 10. Użytkownik oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie oraz pokrewne do zamieszczonych zdjęć i przyjmuje pełną odpowiedzialność za ich publikację na Stronie taternik.eu.
 11. Użytkownik  zobowiązany  jest korzystać z usług w sposób, który nie będzie naruszał praw osób trzecich oraz nie będzie naruszał praw autorskich.
 12. Administrator nie odpowiada w żaden sposób za informacje i dane zamieszczone we Wpisie Użytkownika.
 13. Administrator nie odpowiada w żaden sposób za następstwa związane z uprawianiem Wspinaczki lub Skialpinizmu, są to dyscypliny ekstremalne w trakcie uprawiania których możesz doznać uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.
Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU !!!

O Stronie – Taternik.eu

Strona zbiera ciekawe i jak najbardziej stronnicze w ocenie przejścia :-), graniówki i wyrypy skiturowe, freeridowe w Tatrach i nie tylko. Zachęcam do przesyłania i dzielenia się ciekawymi przejściami, toposami, zdjęciami lub filmami. Materiały mogą służyć wyłącznie jako inspiracja w planowaniu wycieczek taternickich. Jak wiadomo wspinaczka w górach jest sportem obarczonym ryzykiem utraty zdrowia lub życia, za co nie odpowiadam. Pamiętaj - działaj z głową, lepiej zaliczyć o jeden wycof więcej niż przejść do historii w postaci zapisków na stronie Topr-u. W wolnej chwili (która niestety nadarza się coraz rzadziej :-)) postaram się wrzucić trochę materiałów z domowego archiwum, w kolejce czeka ok. 200 ciekawych przejść z rodzimego tatrzańskiego ogródka.

Szukaj

Instagram
Kanał YouTube